MAJÓWKA Z MUFLONEM w BESKIDACH

1 – 5 maja 2013r. Ustroń

W tym roku zapraszamy na Majówkę z Muflonem wypełnioną energetycznymi zajęciami jogi, bogatym pakietem SPA i licznymi atrakcjami dla dzieci. Dla każdego uczestnika bezpłatna sauna i siłownia, a dla dzieci codzienne czytanie bajek, bajkowe kino, salka gimnastyczna, plac zabaw na powietrzu i mini-golf oraz ciekawe atrakcje w okolicy jak rollercoaster, parki linowe, park ruchomych dinozaurów, ogromnych owadów, staw kajakowy czy Leśny Park Niespodzianek ukazujący w bardzo atrakcyjny sposób świat flory i fauny tego rejonu z profesjonalnymi pokazami lotów ptaków drapieżnych i sów.

Tegoroczna majówka to balsam dla przemęczonych, zabieganych i narażonych na nadmierny stres; to relaks wśród pięknych beskidzkich krajobrazów; to doskonały czas na spędzenie czasu z rodziną, na romantyczne wieczory w klimatycznych knajpkach Ustronia i regenerację sił w tutejszym SPA lub w basenach solankowych pobliskiego Uzdrowiska. Jest to oferta skierowana do wszystkich, którzy szukają aktywnego wypoczynku, również dla rodzin z dziećmi i osób towarzyszących.

Uwaga! Dla pierwszych 10 osób, które zgłoszą się na kurs i potwierdzą udział wpłatą zadatku – gratisowe wejście na AquaMED – łóżko do hydromasażu na sucho.

Miejsce: Gościć nas będzie Ośrodek „Muflon” położony w uzdrowiskowej części Ustronia – Zawodziu. W tym rejonie znajdziemy źródła Czarnej i Białej Wisełki wypływające z Baraniej Góry, dające początek Królowej polskich rzek – Wiśle. Jest to region o specyficznym folklorze góralskim, szczególnie w zakresie rzeźbiarstwa (Istebna) i koronkarstwa (Koniaków).

W cenie pakietu:

 • 4 noclegi w Ośrodku „Muflon” w pokojach 1, 2 i 3 osobowych, pokojach typu „studio” i apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i wyposażone są w TV SAT, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 • Wyżywienie wegetariańskie wg naszych receptur: 4 lekkie śniadania (owsianka i napój poranny), 4 obiady, 4 podwieczorki i 4 ciepłe kolacje
 • 8 energetycznych zajęć hatha jogi z instruktorką Krakowskiego Centrum Zdrowia – Agnieszką Grin-Walaszek (praktyka, która pozwoli poczuć pełnię energii i lekkość ciała oraz spokój umysłu)
 • SPA – dla każdego uczestnika kursu jedno wejście dziennie na saunę na 30 minut i nielimitowane wejścia na siłownię .
 • Zaplecze rekreacyjne: 18 dołkowe pole do mini golfa, kort tenisowy, boisko sportowe
 • Bajkowe kino i czytanie bajek
 • Wypożyczenie kijków Nordic Walking
 • Parking strzeżony
 • Świeże górskie powietrze z dużą, widokową przestrzenią wokół ośrodka
 • Wyśmienita atmosfera w sprawdzonym na poprzednich wyjazdach miejscu.

W ośrodku skorzystać można z zaplecza rozrywkowego: kawiarnia z drink-barem, bilard, dart, piłkarzyki oraz z zaplecza rehabilitacyjnego: liczne nowoczesne urządzenia rehabilitacyjne, szczególnie do rehabilitacji narządów ruchu – szczegóły na stronie www.orw-muflon.com.pl .

Dodatkowe propozycje:

- konsultacja z zakresu ziołolecznictwa i doradztwa żywieniowego – 70 zł
- masaż relaksacyjny, wzmacniający, sportowy lub terapia manualna kręgosłupa i stawów – 90 zł
- łóżko Auamed – 20 zł/ 15 min
- fotel masujący – 5 zł/ 10 min
- jacuzzi – 30 zł/20 min
- wejściówki do Gołębiewskiego 30 zł bez transportu i 37 zł z transportem ( dowóz i przywóz)
- wypożyczenie rowerów  -  4zł/ za 2 godziny
- animator dla dzieci – 15 zł netto za godzinę
- Mała Pętla Beskidzka – 26 zł/osoba

Dla osób pragnących podkurować zdrowie proponujemy wizytę w Uzdrowiskowym Zakładzie Przyrodoleczniczym, oddalonym zaledwie ok. 500 m od ośrodka, gdzie zażyć można słynnych Ustrońskich solanek zaliczanych do najlepszych w kraju. Szczegóły na www.uzdrowisko-ustron.pl

W Ustroniu odwiedzić warto pijalnię wód oraz pospacerować „Bulwarem Wiślańskim”. Amatorzy górskich wycieczek zdobywać mogą tu szczyty: najwyższy – Skrzyczne (1257m n.p.m), Równica (885 m n.p.m), Czantoria (995 m n.p.m). Czekają tu także liczne szlaki turystyczne, a trasy rowerowe w pobliżu naszego Ośrodka stanowią świetną bazę wypadową dla turystyki rowerowej (międzynarodowy szlak rowerowy ).

Planujemy wspólne wyjścia grupą w najatrakcyjniejsze miejsca i jeśli pogoda dopisze – jogę na tarasie.

Kurs rozpoczniemy 1 maja zajęciami jogi o godz. 16.30 i kolacją o godz. 18.30 (przyjazd od godz. 12.00), a zakończymy 5 maja obiadem ok. godz. 12.30. 

Pełny koszt kursu:

 • miejsce w studio 3 i 4-osobowym: 590 zł.
 • miejsce w pokoju 2-osobowym: 640 zł
 • pokój jednoosobowy: 790 zł.
 • miejsce w 2-osobowym apartamencie: 980 zł
 • łóżeczko dla dziecka: 10 zł/doba
 • osoba towarzysząca: 100 zł taniej
 • osoba ćwicząca posiadająca kartę FitProfit lub Ok System: 100 zł. taniej
 • dla dzieci 3 – 10 lat (½ porcji żywieniowej), koszt pobytu: 295 zł.
 • dziecko do lat 3 – bezpłatnie (bez osobnego łóżka i osobnego miejsca w jadalni).
 • opłata za pobyt psa w ośrodku: 25 zł/doba
 • Zadatek w wysokości 250 zł od osoby dorosłej płatny najpóźniej 12 kwietnia 2013r.

Rezerwacji dokonuje się poprzez wpis na listę u Agnieszki Grin-Walaszek telefonicznie lub sms-em: 609 108 108 albo e-mail: poczta@jogacentrum.pl (proszę podać imię i nazwisko, tel. kontaktowy oraz rodzaj pokoju), a następnie wpłatę zadatku w recepcji KCZ Joga Centrum (ul. Biskupia 18, Kraków) lub na konto:

Fundacja Zdrowie i Natura; ul. Biskupia 18, 31-144 Kraków
Idea Bank 85 1950 0001 2006 0403 2988 0002 z dopiskiem „Majówka z Muflonem 2013”

Pozostała kwota płatna w dniu rozpoczęcia kursu.

Dojazd: Dojechać tu można trasą szybkiego ruchu z Katowic, Krakowa (120 km), Wrocławia, Warszawy i Łodzi.

Adres: ORW Muflon ul. Sanatoryjna 32; 43-450 Ustroń tel.: (033) 854 27 11, 854 37 15.
Więcej o ośrodku na www.orw-muflon.com.pl

Gorąco zapraszają:
Agnieszka Grin-Walaszek i Janusz Walaszek