II EDYCJA WARSZTATÓW DLA OPIEKUNEK

 

nianiaOgłaszamy zapisy na kolejną edycję WARSZTATÓW DLA OPIEKUNEK.  Planowana data warsztatu to czwartek 8 maja 2014r. w godz. 17.30 – 20.30.

Celem, który chcielibyśmy osiągnąć jest znalezienie najlepszej opieki dla dzieciaków, które do nas przychodzą (dzieci w wieku od 1,5 m.ż. do ok. 3 lat), w czasie gdy ich rodzice w sali obok biorą udział w różnorodnych warsztatach i zajęciach ruchowych. Pragniemy stworzyć bazę NAJLEPSZYCH OPIEKUNEK w Krakowie, ale również zapewnić bezpieczną platformę, dzięki której będziecie miały szansę poznać dzieci i ich rodziców, czyli potencjalnych pracodawców. Z praktyki już wiemy, że jest to bardzo skuteczny sposób na znalezienie pracy.

Jeśli uważasz, że masz dobre podejście do dzieci, jesteś cierpliwa i zrównoważona, oznaczasz się kreatywnością i zaangażowaniem to praca właśnie dla Ciebie. Możesz zabrać ze sobą także koleżankę lub siostrę, o których wiesz, że takie cechy posiadają.

W celu wstępnej weryfikacji kandydatek na opiekunkę, ale również by zapewnić Wam nowe narzędzia i pomysły do kreatywnej pracy z dziećmi, zatrudniony przez nasz Instytut specjalista, przeprowadzi dla Was 3-godzinny warsztat, po ukończeniu którego wydane zostaną pierwsze rekomendacje (lub ich brak) oraz certyfikat świadczący o odbyciu szkolenia i o Waszych nowych umiejętnościach. Koszt warsztatu to – 30zł.

Rodzicom, którzy do nas przychodzą nie jest obojętne, kto będzie się opiekował ich dzieckiem, dlatego potrzebują potwierdzenia, że dana osoba ma odpowiednią motywację i odpowiednie umiejętności. Po ukończeniu kursu i uzyskaniu pozytywnej opinii Wasze szansę na nową pracę na pewno się zwiększą! Jeśli jesteście zainteresowane – czekamy na zgłoszenia!

Stawka, którą proponujemy to 8zł/h.